top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sipariş ve ödeme nasıl yapılır?
  Siparişlerinizi sadece online olarak bu internet sitesi üzerinden verebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı veya banka kartı kullanarak güvenli ödeme sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sırasında kart bilgileriniz şifrelenir ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlar.
 • Bitkileriniz zarar görürse ne yapmalısınız?
  Bitkilerinizi sizlere ulaştırmak için en korunaklı ve özenli şekilde paketliyoruz. Bitkiye zarar gelme ihtimali çok düşüktür. Ancak böyle bir durum yaşanırsa, lütfen bizlere fotoğrafını çekip gönderin. Ücret iadesi veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Böyle bir durum hepimizi çok üzse de, sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.
 • Siparişiniz ne zaman kargoya verilir?
  Siparişiniz alındıktan sonra, ürününüz 1 ila 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Kargo takip numaranızı e-posta veya SMS ile ileteceğiz. Siparişinizin durumunu kargo takip numaranız ile buradan kontrol edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!
 • Nasıl yeni bir soru ve cevap ekleyebilirim?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları takip edin: 1. Sitenizin kontrol panelinden veya Editör'den SSS'leri Yönetme bölümüne gelin 2. Yeni bir soru ve cevap ekleyin 3. SSS'nizi bir kategoriye atayın 4. Kaydedin ve yayınlayın. Dilediğiniz zaman geri gelip SSS'lerinizi düzenleyebilirsiniz.
 • Bir SSS'ye görüntü, video veya GIF ekleyebilir miyim?
  Evet. Medya eklemek için şu adımları takip edin: 1. Sitenizin kontrol panelinden veya Editör'den SSS'leri Yönetme bölümüne gelin 2. Yeni bir SSS oluşturun veya mevcut birini düzenleyin. 3. Cevap metin kutusundan video, görüntü veya GIF simgesine tıklayın 4. Kütüphanenizden medya ekleyin ve kaydedin.
 • Sıkça Sorulan Sorular başlığını nasıl düzenlerim veya kaldırırım?
  Editör'deki SSS Ayarlar sekmesinden başlığı düzenleyebilirsiniz. Mobil uygulamanızdaki bir başlığı kaldırmak için Wix Owner uygulamanızdaki Site ve Uygulama sekmesine gidin.
bottom of page